Vize ve seyahat konularında danışmanlık hizmetleri veren ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviye de sağlamak için hizmet veren Eraytur, mutlu müşteri sloganı ile sektörde öncü firma olmuştur. Güvenilir ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet verme ilkesi ile hareket eden bir firma olarak modern iletişim yöntemlerini kullanıyor ve vize almak isteyen müşterilerimiz için 7/24 hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır sektörde yer alan köklü bir firma olmanın verdiği tecrübe ve deneyim ile hizmet veriyor, vize almak isteyenler için profesyonel olarak danışmanlık hizmeti ve randevu hizmeti sunuyoruz. Firma olarak temel amacımız; vize almak isteyen herkese profesyonel bir şekilde hizmet vermek, verdiğimiz danışmanlık hizmetleri ile vize başvurularınızın başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktır.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini en üst seviye de sağlamak için profesyonel bir şekilde hizmet veren bir danışmanlık firması olarak yenilikçi ve modern hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veriyoruz. Hizmet prensibi olarak sürekli kendini yenileyen, modern teknikler ile sizlere hizmet veren danışmanlık firması olarak 7/24 tüm ülke vizeleri için sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. İlerici hizmet anlayışı ile hizmet almak istediğiniz her an bize ulaşabilmeniz için 7/24 kullanabileceğiniz danışmanlık hattı ile yurt dışına çıkmak isteyen tüm vatandaşlarımıza bütün vize türleri için danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Misyon

Yıllardır sektörde yer alan köklü bir danışmanlık firması olarak bize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmenizi sağlamak ve vize konularında almanız gereken danışmanlık hizmetlerini profesyonel bir şekilde almanızı sağlıyoruz. Tüm ülkelerin vize türlerinde profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmeti alabilmeniz için tecrübeli personellerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Modern ve yenilikçi hizmet anlayışı ile sizlere hizmet veren danışman ekibimiz ile sizlere hizmet veriyor, vize başvurunuzun sorunsuz bir şekilde tamamlanması için en ince ayrıntısına kadar size hizmet veriyoruz.

Profesyonel bir danışmanlık hizmeti olan Eraytur, yetkili vize acenteleri ile anlaşmalı olarak sizlere hizmet verdiği için vize başvurunuz daha kolay ve daha kısa süre de tamamlanabiliyor. Başvurunuzun danışmanlık firmamız aracılığı ile yapılması sizlere avantaj sağlayacaktır.

Menü
Hemen Arayın